Тіло масою 1 кг коливається на пружині з циклічною тою 3 рад/с. Визначте жорсткість пружини: а) 3

Н/м; в) 7 Н/м; б) 5 Н/м; г) 9 Н/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Рудницкий Родион.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1 кг

ω = 3 рад/с

__________

k - ?

Из формулы:

ω = √ (k/m)

находим:

ω² = k/m

Жесткость:

k = m·ω²

k = 1·3² = 9 Н/м

Правильный ответ:

г)  9 Н/м