Чому дорівнює 2/5 від площі прямокутника із сторонами 10см і 2 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

а = 10 см,

в = 2 см,

Sпрям = а * в,

S = 10 * 2 = 20 см²,

2/5 від S = 2/5 * 20 = 2 * 4 = 8 см²

Отвечает Кузнецов Никита.
10*2=20
20/5*2=8
Сподіваюся усе зрозуміло