ТЕРМІНОВО!!! ПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА!!! Колона бійців довжиною 300 м рухається зі швидістю 10 км/год

мостом, довжина якого 600 метрів. За який час колона перейде міст?​

Ответы на вопрос

Отвечает Баскова Соня.

Ответ:

Объяснение:

Дана:

Довжина мосту+довжина поїзда:

S = 300+200 = 500 м

Швидкість:

V = 72 км/год = 20 м/с

______________

t -?

t = S/V = 500/20 = 25 c