поїзд довжиною 300 м їде через міст, довжина якого 200 м, зі швидкістю 72 км/год .За який час поїзд

преїде через міст?

Ответы на вопрос

Отвечает Болдырев Михаил.
Дана:
Довжина мосту+довжина поїзда:
S = 300+200 = 500 м
Швидкість:
V = 72 км/год = 20 м/с
______________
t -?

t = S/V = 500/20 = 25 c