Обчисліть кількість речовини вуглекислого газу, що містить 12*10²³ молекул? допоможіть будь

ласказробіть з розписом!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

ν=N/N(A), где

N=12*10²³ - количество молекул

N(A)=6*10²³ моль^(-1) - число Авогадро

ν=(12*10²³)/(6*10²³)= 2 (моль)

Ответ: 2 моль