Знайдіть відстань, яку проїхав автобус за 120 с, якщо його швидкість 20 м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Шмидт Ольга.

Ответ:

дано:

t = 120 с

V = 20 м/с

S - ?

S = V*t = 20*120 = 2400 м

Объяснение: