Свинцева деталь масою 100 грам охолоджується від 427° до кристалізіції (327°) а потім до -27°

знайти Q? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанова Ландыш.

Ответ:

Объяснение:

Q=Q1+Q2

Q1=λ⋅m=0,25*10^5*0,1=0,025*10^5

Q2=cmt=0,13*10^3*0,1*(-354)=-4602

Q=0,025*10^5-4602=-2102