Літак летить рівномірно зі швидкістю 250 м/с. Який шлях подолає літак за 1,5 години?​


Ответы на вопрос

Отвечает Толеуш Нурдаулет.

Відповідь:

1350км

Пояснення:

250м/с=900км/год

900*1.5=1350

або за 1 год - 900

            за 30 хв (топто за 0.5 якы залишились з 1.5)- 450

            тому що за 1 хв - 15 км

            900+450=1350