М'яч,масою 0,4 кг, вільно падає на землю з висоти 6 метрів і відскакує на высоту 2,4 метри. Скільки

енергії втрачає м'яч

Ответы на вопрос

Отвечает Конюхов Лев.

Ответ:

Закон сохранения энергии

mgH=mgh+Q

Q=mg(H-h)=0,4*10*(6-2,4)=4*3,6=14,4 Дж

Объяснение: