6. Тінь від метрового стержня в сонячний день дорівнює 173 см, під яким кутом очим та відбитим

променями? (2 бали)до горизонту падають на землю сонячні промені?(2 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатуллин Анна.

Ответ:

 

tg2 = BC/AC = 100/173 = > 0,5780

L ~ 30 градусів

 

Объяснение: ( ~ - це наближено дорівнює, / - риска дробу)