Яка жорсткість пружини, якою тягнуть брусок масою 2 кг з прискоренням 2 м/с^2? Коефіцієнт тертя

становить 0,3. Розтяг пружини 50 мм . g=10 м/с^2. Відповідь дати у кН/м *

Ответы на вопрос

Отвечает Соломонюк Алиса.

формула k = mg/x , х=mg/k

m=2 кг, g=9.8 м/с2,  k=0,3

m=маса, g=прискорення вільного падіння, х=видовження пружини.

х=2*10/0.3=67 м

переведи в  кН/м , варіанти відповідей:  а)80Н/м; б) 120 Н/м; в) 200 Н/м; г)40Н/м