1.Для плавлення 2 кг міді, взятої при температурі плавлення, знадобилося 420 кДж теплоти. Визначте

питому теплоту плавлення міді.

Ответы на вопрос

Отвечает Велиева Нияр.

Ответ:

Объяснение:

дано:                СІ:                  Розв.:

m=2                                            с=Дж/m*t

t=1085                                        c=4200000/2*1085

Дж=420кДж=4200000Дж      c=4200000/2170

c=?                                              c=1935,484 Дж/кг*температуру

Температура плавлення взята з Інтернет-джерел