турист за 30 хв пройшов 2 км, 15 хв він відпочивав, а потім пройшов 700 м за 5 хв. Знайдіть середню

швидкість руху туриста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мидлер Аня.

Ответ:

v = (2000 +0+ 700) / (30 + 15+ 5) = 2700 / 50 = 54 м/c

Объяснение: