Тіло масою 60 кг знаходиться в ліфті, який прискорено рухається вниз. Прискорення ліфта 4,9 м/с 2 .

Чому дорівнює вага тіла в ліфті? ДАЮ 63 БАЛА!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Трещёв Ян.

Ответ:

P=294 Н

Объяснение:

дано      m=60 кг

a=4,9 м/с2

P-?

Так как ускорение направлено вниз то вес тела уменьшается

P=mg-ma=m(g-a)=60*4,9=294 Н