Кулька розгойдується на нитці довжиною 2 м. Коли вона прохо­дить нижню точку траєкторії зі

швидкістю 5 м/с, сила натягу нит­ки дорівнює 9 Н. Якою є маса кульки? Дам много балов решите только

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Ответ:

400 г

Объяснение:

L=2 м    v=5 м/с    F=9 H    m=?

===

F-m*g=m*a

a=v²/L=5²/2=12.5 м/с²

m=F/(g+a)=9/(10+12.5)=0.4 кг

===============================