Скільки потрібно спалити кам'яного вугілля, щоб виділилось 1,9×10⁶ Дж срочно надо ❤дам очень

много балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Q=19*10^5 Дж

q=363*10^5 Дж/кг

m-?

Q=qm

m=Q/q

m=0.05 кг