коли до пружини підвісили вантаж 90Н, вона подовжилася 0,1 м знайдіть потенціальну енергію

деформованої пружини

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

4,5 Дж

Объяснение:

F=90 H    x=0.1 м    Еп=?

===

Еп=k*x²/2=F*x/2=90*0.1/2=4.5 Дж

========================