Перший велосипедист протягом 15 секунд рухався зі швидкістю 7 м/с . Другий велосипедист проїхав

такий самий шлях за 12 секунд. Визначте середню швидкість руху другого велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Сергучова Дарья.

Відповідь:

Середня швидкість руху другого велосипедиста 8,75 м/с

Пояснення:

Знайдемо шлях який проїхав перший велосипедист

S=t₁*V₁

S=15*7

S=105 м

тому, що другий проїхав той самий шлях знайдемо його швидкість

V₂=S/t₂

V₂=105/12

V₂=8,75 м/с