Якої довжини був математичний маятник,якщо період його коливань змінився вдвічі після того, як

маятник подовжили на 30 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Пронько Віка.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ΔL = 30 см = 0,30 м

Т₂ = 2·T₁

__________

L₁ - ?

Период был:

T₁ = 2·π·√ (L₁ / g)

Период стал:

T₂ = 2·π·√ ( (L₁ + ΔL) / g)

Находим отношение:

T₂/T₁ = 2·T₁ / T₁ = √ ( (L₁ + ΔL) / L₁)

2 = √ (1 + ΔL / L₁)

или, возведя в квадрат:

4 = 1 + ΔL / L₁

ΔL / L₁ = 3

L₁ = ΔL /3 = 0,30 / 3 = 0,10 м  или   10 см

Отвечает Бойко Елена.

Відповідь:

l = T ^ 2 / 4pi ^ 2 * g

одже був 10 см.

Пояснення: