Крапля оливкової олії обємом 0,005 мм3 розтіклася по поверхні води. Яку площу вона зайняла, якщо

розмір молекули приблизно 0,0001 мкм? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Максат.

Ответ:

Объяснение:

дано V=0,005 мм3=5*10^-12 м3

d=1*10^-10м

S- ?

V=S*d

S=V/d=5*10^-12/10^-10=0.05 м2