Крапля олії масою 0,8 мг і густиною 900 кг/м3 утворила на поверхні води плівку площею 0,55 м2.

Вважаючи товщину плівки рівною діаметру молекули, визначте діаметр молекули олії.

Ответы на вопрос

Отвечает Olegovish Timur.

Ответ:

1.6*10^-9 м

Объяснение:

m=0.8*10^-6 кг    p=900 кг/м3    S=0.55 м2    h=?

===

V=S*h

m=p*V=p*S*h

h=m/(p*S)=0.8*10^-6/(900*0.55)=1.6*10^-9  м

============================