Крапля об*эмом 0,003 м кубычних розтыклася по поверхны води тонкою плывкою та зайняла площу 300 см

квадратних . За умови , що товщина плывки дорывнюэ дыаметру молекули масла знайди дыаметр молекули

Ответы на вопрос

Отвечает Сенченко Арина.

Дано V=0,003 см3     S=300 см2    d- ?

Капля растекается до тех пор пока толщина пятна не будет равна d

V=d*S

d=V/S=0,003/300=1*10^-5 см=10^-7 м ( для молекулы ответ большой)
рпроверяете числа   к задаче...