Період коливань математичного маятника становить 4 С,яка частота його коливань ?


Ответы на вопрос

Отвечает Гетманская София.

Ответ:

ν = 1/Т

ν = 1/4 = 0,25

Объяснение:

ν - частота коливань

T - період коливань (час, за який тіло робить одне повне коливання)