Скільки енергії потрібно затратити для плавлення 2 кг льоду, взятого при температурі плавлення​


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Александра.

Дано:

m = 2 кг

лямбда (л) = 3,4×10^5 Дж/кг

t = 0°C

Q = ?

Анализ:

Q = л×m

Решение:

Q = 3,4×2×10^5 = 680 кДж

Ответ: 680 кДж