8. Скільки природного газу потрібно спалити у кухонній плиті, щоб нагріти 3 л води у алюмінієвому

чайнику масою 500 г від 17 "С докипіння, якщо ККД газової плити 40 %?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шитов Артем.

Ответ:

Q1=cm(t2-t1)=4200*3*85=1071000Дж - нагревание воды

Q2=c2m2(t2-t1)=920*0,4*85=31280Дж - нагревание чайника

Q=Q1+Q2=1102280Дж всего - 40%=0,4 часть полученного тепла

Q(газа)=1102280/0,4=2755700 Дж

Q(газа)=q*m

m=Q(газа)/q=2755700/44 000 000=0,063кг=63 г - ответ.