За 4 хв тіло робить 120 обертів.Знайдіти період та чистоту​


Ответы на вопрос

Отвечает Атаев Николай.

Ответ:

Объяснение:

t=240 c   N=120   T=?   v=?

===

T=t/N=240/120=2 c

v=1/T=1/2=0.5 Гц

========================