Визначити швидкість звуку в рідині якщо коливання тілах частиною 200гц збуджують звукову хвилю

довжиною 7 м

Ответы на вопрос

Отвечает Кардашева Полина.

Ответ:

340м/с

...................

Отвечает Мирзалиева Гюльшан.

λ=V/ν

V=λν

V=7*200=1 400 (м/с)