визначти швидкість звуку в матеріалі, в якому коливання з періодом 0,01с збуджують звукову хвилю

довжиною 10м

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanova Maj.

Ответ:

v=L/T=10/0.01=1000м/с

тттттттттттттт