Людина масою 50кг біжить зі швидкістю 10 км/год за візком, який рухається зі швидкістю 5 км/год, і

стрибає нього. Якою буде швидкість візка після цього, якщо маса його 80 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Николай.

Ответ:

умова:

5 км/год→50 кг

х км/год→80 кг

розв'язання:

х×50=5×80

х×50=400

х=400÷50

х=8 км/год

Відповідь: візок при 80 кілограмах ваги матиме швидкість 8 км/год