Скільки голова що має температуру плавлення можна розплавили затративши енергію 1,45кДЖ​


Ответы на вопрос

Отвечает Подшивалова Лидия.

Q =λ m; m = Q/λ = 1450/59000 = 0.025 кг = 25 г.