3. Обчислити енергію необхідну для плавлення 400 г парафіну. температура якого 55 град. 4. Срібну

деталь масою 30 г, що мала температуру 32 град розплавили. Яку енергію витратили?нужно срочно!!! даю 75 баллов!​

Ответы на вопрос

Отвечает Финицкий Роман.

Ответ:

Объяснение:

3. Q= лямбда * m=150 кДж/кг*0,4 кг=60кДж.

4.Q= cm( t2- t1) + лямбда* m=250Дж/ кг* С 0,03кг 930С+87кДж/ кг 0,03кг=6975Дж+2610Дж=9585Дж