Знайти внутрішню енергію двох молей одноатомного ідеального газу святого при температурі 300К


Ответы на вопрос

Отвечает Хандучко Маша.

Ответ:

U=(3vRT):2=(3*2*8,31*3000:2=3*8,31*300=7479 Дж=7,5 кДж

Объяснение: