Скільки треба спалити бензину,щоб виділилась така кількість теплоти, яка потрібна для нагрівання 4л

води від 20градусів до кипіння і перетворення її п'ятої частини в пару?Питома теплота згоряння бензину 4,6×10^7 Дж/кг,а питома теплота пароутворення води дорівнює 2,3×106^7 Дж/кг​. Срооооочно дам 100баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Настя.
Питома теплота згоряння (q) — кількість теплоти, що виділяється у разі повного згоряння одиниці маси твердого палива. Для газоподібного палива використовується також теплота згоряння одиниці об'єму:

q
=
Q
m
{\displaystyle q={\frac {Q}{m}}}
q
=
Q
V
{\displaystyle q={\frac {Q}{V}}}
де Q — теплота згоряння, m — маса та V — об'єм речовини, що згоряє.

В СІ питома теплота згоряння вимірюється у Дж/кг для твердого та Дж/м3 для газоподібного.

Теплота згоряння