скільки треба спалити бензину, щоб виділилась така кількість теплоти, яка потрібна для нагрівання 4

л води від 20 С до кипіння і перетворення її п’ятої частини у пару? Питома теплот. згоряння бензину 4,6*10(7) Дж/кг, а питома теп. пароут. води = 2,3*106(7) Дж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Голишев Тимофей.

Ответ:

Объяснение:

Q=cmΔt+Lm=qm₁

m₁ - масса бензина

4200*4*80°+2260000*4=46*10⁶m₁

м₁≈0,226 кг бензина.