Поверхнею води поширюється хвиля із швидкістю 8м/с. Яка частота хвилі, якщо її довжина 4м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алисейко Полина.

Ответ:

2 Гц

Объяснение:

u=8 м/с    λ=4 м    v=?

===

v=u/λ=8/4=2 Гц

===================