3. Поверхнею води в озері хвиля поширюється з швидкістю 8,4 м/с. Який період і частота коливань

бакена, якщо довжина хвилі 2 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Вероника.

Ответ:Період коливань бакена можна обчислити за формулою:

T = λ/v

де λ - довжина хвилі, v - швидкість поширення хвилі, T - період коливань бакена.

Підставляємо відомі значення:

T = 2 м / 8,4 м/с ≈ 0,238 с

Отже, період коливань бакена дорівнює близько 0,238 с.

Частота коливань бакена обчислюється за формулою:

f = 1/T

Підставляємо значення періоду:

f = 1/0,238 с ≈ 4,202 Гц

Отже, частота коливань бакена дорівнює близько 4,202 Гц.

Объяснение: