5. Людина почула звук грому через 10 секунд після спалаху блискавки. Вважаючи, що швидкість звуку

в повітрі 340 м/с, визначте, на якій відстанівід людини вдарила блискавка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалаев Никита.

Дано:

t = 10 c

v = 340 м/с

s - ?

Из формулы расстояния при равномерном прямолинейном движении тела:

s = v · t

s = 340 * 10 = 3400

[s] = м · с / с = м

Відповідь: 3400 м або 3.4 км