Яку середню потужність розвиває робітник, якщо він за 2 хв зробив 100 рухів напилком, прикладаючи

до деталі силу 50 Н тапереміщуючи напилок на 25 см? Допоможіть будь ласка терміново!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.

Ответ:

10,4

Объяснение:

25см=0,25м

0.25м*50Н=12,5Дж

время узнаем если две минуты (120с) поделим на 100 деталей= 1,2

N=12,5/1,2= 10,4Вт