потяг пройшов 30 км за 20 хв. Який шлях він подолав якщо рухатиметься з такой швидкістю подолавши

ще 2 год

Ответы на вопрос

Отвечает Дзыгуль Дмитрий.

Ответ:

1) 30/20= 1,5 (км/хв) швидкість потяга

2) 1,5*120=180 (км) за 120 хвилин (2 години в хвилинах)