автомобіль певний час рухається зі швидкістю 120 км/год а потім змінив швидкість і за такий самий

час проїхав 160 км. Якою була швидкість руху автомобіля на другій ділянці шляху , якщо загалом він проїхав 400 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпушин Лёня.

Ответ:

80 км/год

Объяснение:

1) 400-160=240 (км)-різниця

2) 240/120=2(ч)-їхав І ділянку

3)160/2=80(км/ч)-швидкість на ІІ ділянці