Автомобіль певний час рухався зі швидкістю 120км/год,а потім змінив швидкість і за такий самий час

проїхав 160км.Якою була швидкість руху автомобіля на другій ділянці шляху,якщо загалом він проїхав 400км?(будь ласка розпишіть напишіть що нам дано, що потрібно найти,формулу за якою ми розуміємо чи : чи • будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибраева Даяна.

Решение    !  

Дано           !

V1=120км    !

S2=160км

S=400

___

V2-?

S1=S-S2=400-160=240(km)-Это Проехал на первой скорости

T=S1:V1=240:120=2(Год)

V2=S2:T=160:2=80(км/год)