Скільки водяної пари утворюється, якщо використати 460кДж теплоти ​


Ответы на вопрос

Отвечает Tsareva Tanua.

Дано:

Q = 460 кДж = 46×10⁴ Дж

L = 2,3×10^6 Дж/кг

m = ?

Анализ:

Q = Lm => m = Q/L

Решение:

m = 46×10⁴ / 2,3×10^6 = 0,2 кг

Ответ: 0,2 кг