Який час потрібен поїзду, що рухається зі швидкістю 90 км / год , щоб проїхати 2,5

км?СРООООООООЧНООООО ППППЖЖЖЖЖЖЖЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Наталья.

Ответ: 3час

Объяснение:

Дано:

V=90км/час

S=270км

------------------

t-?

t=S/V=270/90=3час