Взяли 10кг льоду при t,=0c° в) знайти кількість теплоти яку витратять що його розплавити?​


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Алексей.

Ответ:

решение

К = 332400*10 = 3324000 = 3,324*10^6

ответ 3,324МДж