Тягарець що коливається на пружині здійснив 16 коливань за 4 с. яким є період коливань тягарця​


Ответы на вопрос

Отвечает Смагин Саша.

Ответ:

Объяснение:

перiод - час за який тягарець виконує одне коливання

T=t/n=4/16 = 1/4 c = 0,25 c

Отвечает Дейкун Таня.

Ответ:

4 коливання за 1 секунду