Скільки витків ніхромового дроту діаметром 1 мм потрібно намотати на фарфоровий циліндр радіусом

2,5 см, щоб отримати нагрівник опором 40 Ом. Питомий опір ніхрому 110·10 -8 Ом·м.

Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

Ответ:

n=181.8 витков

Объяснение:

знайдемо довжину дроту L=S*R/po=0.785*40/1.1=28.56м,

S=πD²/4=0.785мм²,

кількість витків n=L/2πR=2856см/15.7=181.8витків