Завдання 2 . СІ – хвилинка ( перетворити одиниці в основні , пояснити ) 1) 72км/год = ... 2)

7,3г/см3 =… 3) 2хв =… 4) 2год =… 5) 5т =… 6) 600мг =… 7) 40ц =… 8) 0,25кН =… 9) 150мН =… 10) 170мм =…

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1) 72 км/год=72/3,6=20 м/с -- при переводі з км/год в м/с ділимо на 3,6 (СІ-- м/с)

2)7,3 г/см3=7300 кг/м3 -- при переводі з г/см3 в кг/м3 домножуємо на 1000 (СІ-- кг/м3)

3) 2 хв= 120с -- хв=60с, 2*60=120с (СІ--с)

4)2год=2*60*60=7200с -- бо в годині 60 хв, в хв=60с (СІ--с)

5) 5т= 5000кг -- бо в тонні 1000 кг (СІ--с)

6) 600мг=600*0,001*0,001=6*0,1*0,001=0,0006кг -- 1 мг=0,001г, 1 г=0,001кг

(СІ--кг)

7)40ц=4000кг-- бо 1ц=100кг, => 40*100=4000кг (СІ--кг)

8)0,25кН=250Н-- приставка кіло це 1000 (СІ--Н)

9)150мН=0,15Н-- приставка мілі це 0,001 (СІ--Н)

10)170мм=0,17м-- приставка мілі це 0,001 (СІ--м)

Объяснение:

поставь коронку і спасібо пжжжжжжжжжж