4. Обчисліть густину бджолиного меду, якщо у банку місткістю 3 л вміщується4,5 кг меду.​


Ответы на вопрос

Отвечает Недбалюк Iра.

m=4.5 кг

V= 3 л=0.003 м³

ρ-?

ρ=m/V=4.5/0.003=1500 кг/м³

Ответ:ρ=1500 кг/м³