дві ракети віддаляються одна від одної зі швидкостями 0.7с аідносно нерухомого спостерігача. Якою є

відносна швидкість руху ракет?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочкаров Маруф.

Ответ:

Объяснение:

Релятивистский закон сложения скоростей в этом случае:

V = (V' + V₀) / (1 + V'·V₀/c²)

V = (0,7c + 0,7c) / (1+0,7·0,7·c² / c²) = 1,4·c / (1,49·c²/c²) =

=  (1,4/1,49)·c ≈ 0,94·c