Маса тіла об'ємом 5м³ дорівнює 1000 кг. Яка густина речовини, з якої виготовлено тіло?

хеееееееелп​

Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Мария.

Ответ:

200 кг/м³

Объяснение:

V=5 м³     m=1000 кг    po=?

===

m=po*V

po=m/V=1000/5=200 кг/м³

======================

Отвечает Авдеева Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

дано m=1000 кг

V=5 м3

p- ?

1) p=m/V=1000/5=200 кг/м3

==========

ответ p=200 кг/м3